Kredyt online

Wnioskujesz o kredyt po raz pierwszy?

Mamy dla Ciebie ofertę! Weź darmowy kredyt online i oddaj tyle samo.*

Wnioskując o pierwszy kredyt przez internet na konto, możemy pożyczyć od 500 zł do 1000 zł. Okres kredytowania wynosi 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów. Oznacza to, że nie zapłacisz ani grosza odsetek czy dodatkowych opłat – oczywiście, pod warunkiem, że terminowo oddasz zobowiązanie. Warunkiem skorzystania z takiej promocyjnej oferty jest skorzystanie z produktu finansowego jako nowy klient. Kredyt przez internet w 15 minut za 0 zł to najkorzystniejsza propozycja na rynku pożyczek

Kredyt przez internet w 15 minut to świetna alternatywa dla kredytów bankowych, które zawsze związane są z mniejszymi lub większymi opłatami. Gdy trzeba błyskawicznie podreperować budżet niewysoką kwotą, warto przyjrzeć się im bliżej!

Dla lojalnych klientów proponujemy kredyt przez internet na konto do 3000 zł, okres spłaty 30, 60, 90 lub 120 dni

Każdy kto ubiega się o kredyt online musi mieć:

  • ważny dowód osobisty
  • stały dochód i wyciąg z konta bankowego za 3 ostatnich miesięcy.
  • dobrą historię finansową
  • P.S. Potwierdzenie solidności pożyczkobiorcy, odbywa się na zasadzie dokładnej kontroli, czyli pod uwagę brane są tylko dwa rejestry – Biuro Informacji Kredytowej oraz Krajowy Rejestr Dłużników. Wpis nawet w jednym z tych biur, może skutkować iż kredyt nie zostanie pozytywnie rozpatrzony. Kredyt online wymaga zadbania o swoją dobrą stronę finansów przed złożeniem wniosku.)

    *Jest to sezonowa oferta, która obecnie nie jest stosowana