Pożyczka online

Celem Kredyt1000.pl jest umożliwienie uzyskania krótkoterminowej pożyczki, szybko i niezawodnie! Nasza pożyczka online jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wystarcza kilka kroków prostej rejestracji i szybka pożyczka online na Twoim koncie. Cała procedura nie zajmuje więcej niż 15 minut. Jak otrzymać pożyczkę?

  • Zarejestrować się. Pożyczka online wymaga założenia konta w serwisie oraz wypełnienia formularza rejestracyjnego. Aby pożyczka trafiła na Twoje konto, niekoniecznie musisz mieć pod ręką komputer z dostępem do internetu. Zarejestrować się możesz i za pomocą telefonu komórkowego.
  • Zrobić symboliczny przelew na kwotę 1 zł, abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić Twój wniosek i podjąć decyzję, czy pożyczka od zaraz może zostać przyznana. Posiadaczem konta musisz być Ty.
  • Uwaga! Rejestracja nic nie będzie Ci kosztować, jeżeli potwierdzisz ją przez kontomatik.pl

  • Zalogować się do systemu - wprowadzić swoje ID użytkownika i tymczasowe hasło.
  • Wybrać z koszyka pożyczek najlepszy wariant i potwierdzić go. Wybór pożyczki online w 15 minut to pierwszy krok do uruchomienia procedur. Wystarczy wybrać kwotę oraz czas na spłatę, wprowadzić swoje hasło do wskazanego okienka i kliknąć na przycisk „Potwierdzić“.

  • Zostanie tylko zaczekać na decyzję! Otrzymasz ją za pośrednictwem SMSa, który zostanie wysłany na numer telefonu komórkowego, który podałeś we wniosku. Poinformujemy zarówno w sytuacji, gdy odpowiedź będzie pozytywna, jak i w przypadku odmowy pożyczki online w 15 minut. Jeśli spotkasz się z akceptacją wniosku, szybka pożyczka pojawi się na Twoim koncie. Następnie możesz zarządzać pozyskanymi w ten sposób środkami zgodnie z potrzebami. 

    Nie zapomnij spłacać. Otrzymasz drogą mailową harmonogram spłat, ponieważ pożyczka online jest w systemie ratalnym.